muratlı haberleri

Cumhuriyetimizin 96. Yıldönümünü Coşkuyla ve Gururla Kutladık

                         Cumhuriyetimizin 96.yıldönümü İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle coşku ve gururla kutlandı 

         28 Ekim Pazartesi Vergi Dairesi önünden başlayıp Hürrriyet meydanında son bulan Cumhuriyet Yürüyüşü ile başlayan program,  Atatürk anıtına çelenklerin sunulması ile devam etti. Sırası ile Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunarak Bayrağımız göndere çekildi.

        29 Ekim Salı Kaymakamlık Makamında düzenlenen tebrikat töreni ile devam eden programı, Atatürk Stadyumunda Muratlı Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen gösteriler ve tören geçişi ile sürdü. 

        29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünüden başlayan ve Resmi bayramlarda geleneksel hale getirdiğimiz Fener Alayı yürüyüşü ile coşkulu bir şekilde devam etti. Fener Alayı Yürüyüşünün bitiş noktası olan Atatürk stadyumunun yanında gerçekleştirdiğimiz Cem Belevi Cumhuriyet Konseri ile program son buldu. Vatandaşlar ünlü şarkıcının seslendirdiği şarkılara coşkuyla eşlik etti. 

          Konser sonunda Cem Belevi'ye çiçek takdim eden Başkanımız Nebi TEPE böyle anlamlı bir günde Cem Belevi'yi Muratlı'da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek Tüm Vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını Kutladı.

Görüntüleme : 301

MURATLI   BELEDİYE   BAŞKANLIĞI    2017     0 282 361 23 13

info@muratli.bel.tr

Tekirdağ Muratlı tasarım