muratlı haberleri

BAŞKAN TEPE MURATLI BELEDİYESPOR DAYANIŞMA GECESİNE KATILDI

  

 

  Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Muratlı Belediyespor'un yeni sezon öncesi dayanışma ve yardımlaşma gecesine katıldı.   Geceye; CHP Tekirdağ Milletvekilleri Emre Köprülü ve Candan Yüceer, CHP Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Recep Palabıyık, Muratlı Keaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Güler Aktaş, Muratlı Belediye Meclis üyeleri, CHP Muratlı İlçe Başkanı Ufuk Gençtürk, AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Kaplan, MHP Muratlı İlçe Başkanı İmdat Altıntaş, Atatürkçü Düşünce Derneği Muratlı Şubesi Başkanı Bekir Aktaş, Muratlı Yağlı Tohumlar Başkanı Muzaffer Borucu, Muratlı Yağlı Tohumlar Müdürü Buket Özkan, Murander Başkanı Burhan Sezgin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Önder Çiftçi Danışmanlık Derneği Muratlı Şubesi Başkanı İbrahim Özyurt, Ziraat Odası Yönetimi, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Hamit Şişman, Aşağısevindiklispor Başkanı İlkay Çakmak, ve Yönetimi, Mahalle muhtarları, Muratlı Belediyespor Antrenörü Zeki Demirkıran ile çok sayıda esnaf, sporsever ve vatandaş katıldı.     
  59 numaralı Muratlı Belediyespor forması için açık arttırma yapıldı. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı açık arttırmayı başlattı. Mandalı mikrofonu eline alıp, masa masa gezdi ve kulübe maddi destek topladı. Forma açık arttırma ile Muratlı Yağlı Tohumlar Yönetim Kurulu adına Başkan Muzaffer Borucu’ya kaldı.   
  Spora destek veren herkese teşekkür eden Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, kulübün başarısı için gereken desteğin verileceğini belirtti.
  Oyun havası eşliğinde Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Muratlı Belediyespor yönetimi piste çıkıp oynamaya başladı. Kaymakam ve muhtarlar da oyuna katılarak coştu. Boşaltılan sahneye son olarak Muratlı Belediyespor Başkanı İsa Kunt, Antrenör Zeki Demirkıran ve oyuncular çıktı.

Görüntüleme : 1622

MURATLI   BELEDİYE   BAŞKANLIĞI    2017     0 282 361 23 13

info@muratli.bel.tr

Tekirdağ Muratlı tasarım